Ul. Meše Selimovića br.21, 74 000 Doboj, Republika Srpska, BiH, tel:+387 53 226 966, gsm:+387 65 563 170, e mail: kd_doboj@teol.net
   
   
   


 

 

 

 
manifestacije............
   



2006
Državna izložba pasa svih rasa
"CAC BiH DOBOJ 2006"
 

 

NAJLJEPŠE ŠTENE

1.Rotvajler „Aska“, vl. Željka Pinjušić Doboj
2. Bigl „To Jota –Osijek“, vl. Dževad i Mirjana Vereget, Osijek
3. Oštrodlaki jazavičar „Heli Z Lopenickych Kopcu“, vl. „Potkozarska“ Nebojša Švraka, Gradiška

JUNIOR HANDLING

  1. Handler,Ivona Vučas, Zlatni retriver „ Ch Aris“
  2. Handler, Martina Zbrankova, Kovrdžavi bišon „ Ch Perry Panorama Beskyd“
  3. Handler Husić ,Sibirski Haski „Gentle Boy of Siberian Ledy“

NAJLJEPŠI NAJMLAĐI PAS

  1. Kovrdžavi bišon „Mori – Coco de Mandraka“, vl. Enida Bilanović, Konjic
  2. Doberman „Iran Imperator di Altobello“ vl. Mirsad Šabanović, Bijeljina

NAJLJEPŠI ODGAJIVAČKI PAR

  1. Zlatni retriveri, vl. Jasminka Knafeljc, Donja Zelina
  2. Biglovi, vl. Dževad i Mirjana Vereget, Osijek
  3. Rotvajleri, vl.Odgajivačnica „Wonix Rot“, Brčko

NAJLJEPŠA ODGAJIVAČKA GRUPA

  1. Mali engleski hrtovi – Vipet, vl. Petra Taudyova, Češka

NAJLJEPŠI VETERAN

  1. Srednji šnaucer „Šaman“ vl. Siniša Đorđević, Doboj

PRVACI FCI GRUPA

I FCI GRUPA

1. Tornjak, vl. Dražen Ivanović, Gradiška
2. Njemački ovčar „ Ely Badre“, vl. Odg. Od Badre, Tuzla
3. Bradati koli „Ch Moetica Stardust“, vl. Jure Crnković i Maja Korošec

II FCI GRUPA

  1. Doberman „Orchanired del Riobianco“, vl. Saša Đorđevski, Beograd
  2. Rotvajler „Jolla von Kelemen“, vl. Oskar Kelemen, Novi Sad
  3. Njufaundlandski pas „Cyclone vom Darius Land“, vl.Tatjana Bilbija Laličević, Banja Luka

III FCI GRUPA

  1. Njemački lovni terijer „ Ch Konor II Garac von Klainem Fluss“, vl. Miodrag Bošnjak, Gradiška
  2. Zapadno škotski bijeli terijer „W.D. O La La Tigra“ vl. Porodica Korošec. Slovenija
  3. Američki stafordski terijer „ Shoshoni Junior“ vl. Katarina Kolarov, Sremska Mitrovica

IV FCI GRUPA

  1. Oštrodlaki jazavičar „Gety od Jackovića“, vl. „Potkozarska“ Gradiška
  2. Kratkodlaki jazavičar „ Amalka z chromova dvora“ vl. Chromova Hana, Češka

V FCI GRUPA

1. Sibirski haski „ Gentle Boy of Siberian Ledy“, vl. Meho Husić, Zavidovići

VI FCI GRUPA

  1. Bosanski oštrodlaki gonič Barak „ Soko – Runjo Sokolarski, vl. Mirko Petrešin, Prnjavor
  2. Posavski gonič „Đina“, vl. Mirko Blagojević, Banja Luka
  3. Baset „ Tessza Benedeky“ vl. Zoran Hes, Vijenac

VII FCI GRUPA

  1. Njemački otrodlaki ptičar „Karlo Von Der Takić“ vl. Odg. Sibinjska Sibinj
  2. Njemački kratkodlaki ptičar „Victory Potkozarska“ vl. Nebojša Švraka, Gradiška
  3. Irski crveni seter „ Garden Star s Hocis Pocus, vl. Jelena Krajtmajer, Tuzla

VIII FCI GRUPA

  1. Lagoto romanjolo „Ch Kan Trace Lion King“, vl. Tamara Vodopija, Zagreb
  2. Američki koker španijel „ Chippysize Good Gossip“ vl. Kristina Chavrak, Gornji Stupnik
  3. Zlatni retriver

IX FCI GRUPA

  1. Ši cu „ Dilemma Look At Me“, vl. Jasna i Tajana Matejčić, Zagreb
  2. Malteški pas „ Paper Man Mary Evan“ vl. Monika Kupicova, Češka
  3. Papilon „Joatahan de Pompadour“ vl. Tinkra Kristovič , Maribor

X FCI GRUPA

1. Mali engleski hrt – Vipet „ Chornos Ayrot Back“, vl. Petra Taudyova, Češka
2. Avganistanski hrt, Cisar ze Zlicinskych Luk, vl. Hana Svobodova, Češka

JBIS
1. Njemački ovčar „Ely Badre“, vl. Odg. Od Badre Tuzla
2. Argentinski pas „ Cid vom Knausserwald“ Sanja i Mato Palić, Osijek
3. Njufaundlanski pas „ Cyiclone vom Darius Land“ vl. Vom Darius Land, Banja Luka

BIS

•  Njemački lovni terijer „ Ch Konor II Garac von Klainem Fluss“, vl. Miodrag Bošnjak, Gradiška

  1. Oštrodlaki jazavičar „Gety od Jackovića“, vl. „Potkozarska“ Gradiška
  2. Doberman „Orchanired del Riobianco“, vl. Saša Đorđevski, Beograd