Ul. Meše Selimovića br.21, 74 000 Doboj, Republika Srpska, BiH, tel:+387 53 226 966, gsm:+387 65 563 170, e mail: kd_doboj@teol.net
   
   
   


 

 

 

 
manifestacije............
   



2005
Državna izložba pasa svih rasa
"CAC BiH DOBOJ 2005"

 

 

Kinološke sudije na manifestaciji:

  1. Andrija Gojković, BiH – psi iz I FCI grupe,
  2. Rade Pajić, BiH – psi iz II FCI grupe,
  3. Nebojša Švraka,BiH – psi iz III, IV, V, VII, VIII, IX FCI grupe,
  4. Saša Kršić, BiH – psi iz VI FCI grupe.

Delegat ove kinološke manifestacije je bio Radovan Mazalica.

 

Najljepša beba:

1. Sibirski haski „Gentle Boy Of Siberian Lady“, „Aja Black Magic“,Vl. Meeho Husić, Zavidovići, 2. Rotvajler Vl. Samir i Edina Omerović, Brčko, 3. Njemački bokser „Blondy“, Vl. Darko Petković, Rječica- Doboj.

Najljepši najmlađi pas:

1. Bigl, „Fortuna – Fiesta Est Osijek“ Vl. Mirjana i Đevad Vereget, Osijek, 2 . Argentinski pas , „Valente“, Vl. Siniša Grujić, Doboj, 3. Tornjak BiH pastirski pas , „Mrva od Salkića“, Vl. Odg. Gemyland, Novi Travnik.

Najljepši veteran:

1. Njemački ovčar ,“Ajko od Todorovića“, Vl. Aleksandar Radišković, Derventa

Najljepši par:

1. Rotvajleri , Vl. Emin Muratagić, Bijeljina, 2. Engleski seteri , Vl. Mato Derkač, Sibinj CRO, 3. Labrador retriveri , Vl. Mirjana i Đevad Vereget, Osijek CRO.

Najljepša odgajivačka grupa:

1. Posavski goniči , Vl. Dragan Marić, Tuzla

Najljepša grupa potomaka :

1. Njemački ovčari

BOG I FCI grupa:

1. Njemački ovčar „Cello od Tiganjice“ , Vl. Von – Marbol Oliver, Derventa, 2. Tornjak BiH pastirski pas „Bela“, Vl. Odg Gemyland Novi Travnik, 3. Škotski ovčar „Bagi “, Vl. Nataša Simić, Doboj.

BOG II FCI grupa:

1. Šarplaninac „Arap Vujanski“, Vl. Paško Bereišić, Doboj, 2. Njufaundlandski pas , Vl. Tatjana Bilbija Laličević, Banja Luka, 3. Rotvajler , Vl. Emin Muratagić, Bijeljina

BOG III FCI grupa:

1. NLT „ CH. Konor II – Garac Von Kleinem Fluss“ , Vl. Miodrag Bošnjak, Gradiška, 2. Erdel terijer , „Bingley – King Ergo“,Vl. Zlatan Alagić Banja Luka, 3. Američki stafordski terijer „Srckys Hot Choocolate“, Vl. Odg. Skys The Limit, Zrenjanin, SCG.

BOG IV FCI grupa:

1. Jazavičar „ Medžid – Licko“, Vl. Mirsad i Gordana Šabanović, Bijeljina

BOG V FCI grupa:

1. Samojed „Indi“, Vl. Željko Šnjegota, Nova Topola, 2. Rusko evropska lajka Aski, Vl. Čedo Ristić, Doboj, 3. Sibirski haski , „Lana“ Vl. Samir Bečić, Doboj

BOG VI FCI grupa :

1. Srpski gonič „Gala“ Vl. Mehmed Kebić, Prnjavor, 2. Istarski kratkodlaki gonič „Vuk Garo“ Vl. Dragoslav račić, Srbac , 3. Alpski brak jazavičar „Aska“ Vl. Dražen Marić, Derventa.

BOG VII FCI grupa:

1. Engleski seter „Otelo od Brestovačke Eli“, Vl. Sana i Isidora Džombić, Banja Luka, 2. Poenter „Fanny“, Vl. Suad Zrnić, Gradačac, 3. Epanjel Breton „Alfa“, vl. Slaven Dobrokes, Šamac

BOG VIII FCI grupa:

1. Labrador retriver „Leo Est Osijek“, Vl. Mirjana i Đevad Vereget, Osijek CRO, 2. Zlatni retriver „Betoven“, vl. Jasenko Kasumagic, Tešanj

BOG IX FCI grupa:

1. Pekinezer „Cirada King Bee“, Vl. Branko Mirjanić, Gradiška; 2. Japanski čin „ Pixy“, Vl. Sara Bajić, Banja Luka.

J.BIS:

1. Njemački ovčar „Kelly Di Citta Del Sale“, Vl. Amira i Jasmin Kurtović, Brčko: 2. Doberman „Jawa Jubille Black Novak“, Vl. Black Novak Banja Luka; 3. Pekinezer „Cirada King Bee“, Vl. Branko Mirjanić, Gradiška.

BIS:

1. Njemački lovni terijer „ CH. Konor II – Garac Von Kleinem Fluss“, Vl. Miodrag Bošnjak, Gradiška; 2. Šarplaninac „Arap Vujanski“, Vl. Paško Berišić, Doboj; 3. Pekinezer „Cirada King Bee“, Vl. Branko Mirjanić, Gradiška.